Vítejte na mojí Webovce

.

Slipknot

Slipknot bez masek

Slipknoťácké logo!

Iowa je známá jako stát kukuřice a prasat a taky stát ve kterém vzkvétal rock and roll. To je ale dávno za námi a za dlouhou dobu odsud nevzešla žádná slavná kapela. To se ale roku 1995 změní. Banda chlápků zakládá kapelu s názvem SLiPKNOT.

Tak takhle vypadali SlipKnoT na počátku.Čebrené kombinézy a masky nic moc!

Toto slovo v doslovném překladu znamená uzel na kalhotkách! Hrajou po různých klubech a později na vlastní náklady vydávají CD Mate, Feed, Kill, Repeat které má jen 2000 kopií. Kapely si všimne producent Ross Robinson (který už vydal alba např. limpbizkit a KoRnům) atak devět chlapíků naběhlo do studia a nahrává a vydává album Slipknot.Toto album je něco co se mezi ostatními alby jiných kapel vyjímá. Devět chlápků v kombinézách a s maskama!No uznejte není to šílený?

# 0 Sid

#0 DJ Sid Wilson. Psychopat a to doslova!Na xichtě nosí plynovou masku. Nedostačující přísun kyslíku způsobuje Sidovy halucinace.Je pak agresivnější a energičtější. V kuse se hádá s Shawnem a často to končí i zlomeninama. Vrcholem koncertní show je Sidův jump mezi fanoušky.

# 1 Joey

# One, ukecaný Joey Jordison sedící za bicíma s japonskou kabuki maskou. Je názýván cementem skupiny a je tedy jasné že Kontrafakti lžou!"Co nás všechny spaja" totiž není "náš maly kus rája" ale bubeník Joey. Je nejmenčí z kapely,prý má strach z Micka a na svojí kombinéze si ustřihnul nohavice a rukávy aby se mu líp bubnovaloMá nej masku (asi ani Paulova se mi nelíbí tak moc!)!

Paul na konzíku# 2 bassák Paul Gray s maskou čuníka (která se mně osobně líbí nejvíc ze všech Slipknoťáckých masek)Je asi nejklidnější z kapely a jeho nej kámoš je Joey s kterým napsal většinu SlipKnoT songů.

# 3 Chris# 3 jest Chris Fehn perkusák a blázen v masce Pinnochia. Nová zápletka do filmu: už ste někdy slyšeli o Pinnochiovi co mlátí do bubnů a prej viděl UFO?

# 4 Jim

# 4 je šašek s kytarou Jim Root. Šašek s perličkami v koutcích a špičatou bradou.Vyzerá ako upír!Jednou se prej poblil s maskou na xichtě a pak to u něj doma smrdělo jak bolavá noha!Půvpdně nosil masku gorily s pašesem,v kapele je nejkratší dobu!          lukas šponer


 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.